Ponúkame Vám spoľahlivé a vysoko kvalitné komponenty štandardného a nadštandardného prevedenia od svetových výrobcov.

Sme partnerský podnik nemeckého výrobcu SWF Krantechnik, vďaka čomu vieme rýchlo obstarať originálne náhradné diely značky, ako sú pojazdové motory, náhradné reťaze, náhradné oceľové laná a elektronické komponenty. Chápeme zásadný význam bezpečnosti pri prevádzke žeriavov, a preto ponúkame aj signálne húkačky, ktoré poskytujú jasné a spoľahlivé zvukové upozornenia spustenia žeriava aj v hlučnom priemyselnom prostredí. Vieme, že väčšina priemyselných žeriavov je individuálne šité na mieru, a presne preto ponúkame aj náhradné diely pre žeriavy podľa individuálnej potreby zákazníka. V tomto prípade pomôžeme zákazníkovi vyhľadať potrebný diel a následne obstaráme.

Magnetické zdvíhače

Zdvíhacie magnety sú kompaktné, ľahko použiteľné, bezpečné a spoľahlivé. Použitie zdvíhacích magnetov môže zjednodušiť manipulačné operácie a môže skrátiť časy nakladania a vykladania. Zariadenia sú preto vhodné na činnosti zdvíhania v mnohých odvetviach, ako napríklad vo výrobnom priemysle, lodeniciach, skladoch, dopravných a dopravníkových technológiách. Zvyčajne sa zdvíhacie magnety používajú na žeriavoch, ale môžu byť použité aj na iných strojoch. Permanentné zdvíhacie magnety typu FX sú určené na držanie a zdvíhanie feromagnetických dielov.
Univerzálna jednotka FX je vhodná pre ploché a valcové materiály. Dosahuje dobré výsledky aj s veľkými vzduchovými medzerami.
Špeciálny model FX-P, je určený pre plechy tenšie ako 12 mm a trubky, je tým správnym zariadením pre materiál rezaný laserom.

permanentný zdvíhací magnet Vega Technik FX-600

Model FX-R je vhodný väčšinou pre zdvíhanie veľkých valcových a horúcich materiálov. Špeciálna prizma zabezpečuje bezpečné a rýchle umiestnenie bremena.

Model FX-V je vhodný najmä pre profily, nosníky a horúce kusy 150°C/100%. Vďaka dlhej a tenkej konštrukcii dosahuje maximálny výkon aj pre malé hrúbky materiálov.

Troleje, vozíčkové dráhy, nárazníky

Ponúkame Vám vysoko kvalitné žeriavové komponenty od Talianskej firmy Pizzamiglio.
Viacpólové uzavreté troleje s neprerušeným medeným pásikom po celej dĺžke dráhy.
V 70A / 100A / 130A / 200A / 250A prevedeniach, max. počet pólov je 7.
Kvalitný produkt pre rovné dráhy vo vnútornom prostredí.
Vozíčkové dráhy Mignon a Olivares sa využívajú na hlavné napájanie žeriava, alebo na napájanie a ovládanie kladkostroja. Celá zostava je vyrobená z galvanizovanej ocele. Nosnosť dráhy dosiahne až 40 kg / m. Gumové nárazníky sa používajú pre ochranu dvoch prvkov proti ich vzájomnej kolízii. Ponúkame nárazníky v rozličných rozmerových prevedeniach.

Pizzamiglio nárazník pre žeriavy

Príslušenstvo pre žeriavy

S cieľom ponúknuť zákazníkom celú škálu výrobkov potrebný pre prácu s žeriavmi a manipuláciu s bremenami sme pridali do ponuky aj rôzne príslušenstvá. Náš výber produktov je starostlivo vybraný tak, aby vyhovoval rôznorodým potrebám našich zákazníkov. Náš záväzok ku kvalite Vás môže uistiť dôveru k nášmu príslušenstvu, že výrobky obstoja aj v náročných podmienkach priemyselného prostredia. Všetky výrobky máme dostupné za konkurencieschopné ceny, vďaka čomu získate najlepšiu hodnotu za svoju investíciu. V ponuke máme napríklad zdvíhacie popruhy, kruhové slučky, upínacie pásy a svorky.

Horizontálna zvierka KMT modrá

Naša firma sa taktiež dodáva lanové a reťazové kladkostroje do špeciálneho, napr. do výbušného prostredia. Špeciálne zdvíhacie mechanizmy plnia najprísnejšie normy a sú dodávané s certifikátom.

EX