Ponúkame Vám spoľahlivé a vysoko kvalitné komponenty štandardného a nadštandardného prevedenia od svetových výrobcov.

1. Rádiové diaľkové ovládanie IMET

Rádiové diaľkové systémy IMET s viac než 30-ročnou tradíciou predstavujú kvalitu a bezpečnosť na európskom trhu. Každý diaľkový ovládač IMET je vybavený s najspoľahlivejším bezpečnostným istením bez výnimky, ktoré splnia aj najprísnejšie predpisy.

Automatic Frequency Agility: Vyhýba sa manuálnym zmenám frekvencií. Rádiové diaľkové ovládanie nepretržite vyhľadáva a vyberá menej obmedzený kanál medzi dostupnými.

Thor2B4_2

PIN kód:  Nová rada rádiových diaľkových ovládačov IMET umožňuje nastaviť prispôsobiteľný bezpečnostný PIN kód, aby zariadenie bolo možné používať len autorizovaným personálom.

Tlačidlo stop: Zabezpečuje najvyššiu úroveň bezpečnosti podľa európskych a medzinárodných noriem. Hlavné stopové tlačidlo je mechanicky chránené pred poškodením pádom pomocou „nárazníka“, vďaka premyslenému designu si však zároveň zachováva ľahkú prístupnosť pre stlačenie v prípade potreby.

Nové odnímateľné a dobíjateľné batérie LiPo: Vysielač je vybavený ľahko prístupným batériovým slotom, ktorý umožňuje rýchlu výmenu a zároveň perfektné tesnenie zabraňujúce prístupu tekutín a prachu.

2. Magnetické zdvíhače

Zdvíhacie magnety sú kompaktné, ľahko použiteľné, bezpečné a spoľahlivé. Použitie zdvíhacích magnetov môže zjednodušiť manipulačné operácie a môže skrátiť časy nakladania a vykladania. Zariadenia sú preto vhodné na činnosti zdvíhania v mnohých odvetviach, ako napríklad vo výrobnom priemysle, lodeniciach, skladoch, dopravných a dopravníkových technológiách. Zvyčajne sa zdvíhacie magnety používajú na žeriavoch, ale môžu byť použité aj na iných strojoch. Permanentné zdvíhacie magnety typu FX sú určené na držanie a zdvíhanie feromagnetických dielov.

Univerzálna jednotka FX je vhodná pre ploché a valcové materiály. Dosahuje dobré výsledky aj s veľkými vzduchovými medzerami.

Špeciálny model FX-P, je určený pre plechy tenšie ako 12 mm a trubky, je tým správnym zariadením pre materiál rezaný laserom.

FX-600

Model FX-R je vhodný väčšinou pre zdvíhanie veľkých valcových a horúcich materiálov. Špeciálna prizma zabezpečuje bezpečné a rýchle umiestnenie bremena.

Model FX-V je vhodný najmä pre profily, nosníky a horúce kusy 150°C/100%. Vďaka dlhej a tenkej konštrukcii dosahuje maximálny výkon aj pre malé hrúbky materiálov.

3. Troleje, vozíčkové dráhy, nárazníky

Ponúkame Vám vysoko kvalitné žeriavové komponenty od Talianskej firmy Pizzamiglio.
Viacpólové uzavreté troleje s neprerušeným medeným pásikom po celej dĺžke dráhy.
V 70A / 100A / 130A / 200A / 250A prevedeniach, max. počet pólov je 7.
Kvalitný produkt pre rovné dráhy vo vnútornom prostredí.
Vozíčkové dráhy Mignon a Olivares sa využívajú na hlavné napájanie žeriava, alebo na napájanie a ovládanie kladkostroja. Celá zostava je vyrobená z galvanizovanej ocele. Nosnosť dráhy dosiahne až 40 kg / m. Gumové nárazníky sa používajú pre ochranu dvoch prvkov proti ich vzájomnej kolízii. Ponúkame nárazníky v rozličných rozmerových prevedeniach.

Naša firma sa taktiež dodáva lanové a reťazové kladkostroje do špeciálneho, napr. do výbušného prostredia. Špeciálne zdvíhacie mechanizmy plnia najprísnejšie normy a sú dodávané s certifikátom.

EX