Budete na nás závislí

Všetko pod jednou strechou,
jednoducho, kvalitne a rozumne

Hlavnou činnosťou našej firmy, BGB Solutions je výroba, dodávka, montáž a servis žeriavov a zdvíhacích zariadení. Základnou filozófiou našej spoločnosti je v prvom rade ideálny pomer kvality a ceny predávaných zariadení a na druhej strane maximálna ústretovosť k zákazníkom, ktorá vedie k spokojnosti na oboch stranách. Individuálny prístup k zákazníkovi umožňuje uspokojovať aj tie najnáročnejšie požiadavky.

SWF
Sme partnerom nemeckej firmy SWF Krantechnik.

Spoločnosť BGB Solutions s.r.o. disponuje certifikátom “ Bisnode AA„, ktorý je prestížny nezávislý rating firiem s históriou siahajúcou až do roku 1908. Vďaka medzinárodnému presahu je vhodnou voľbou pre firmy s obchodnými partnermi z celej Európy. Certifikát potvrdzuje, že jeho držiteľ prínosne nakladá so svojimi vstupmi a efektívne ich mení na kvalitné výrobky alebo služby. Na certifikát s hodnotením A až AAA dosiahne len 10% ekonomických subjektov pôsobiacich na Slovensku.

Naša firma je držiteľom oprávnenia pre vykonanie odborných prehliadok, skúšok, údržby a rekonštrukcie. Týmto sa zaväzujeme skvalitňovať a rozvíjať naše výrobky a služby zákazníkom.