Budete na nás závislí

Všetko pod jednou strechou,
jednoducho, kvalitne a rozumne

Hlavnou činnosťou našej firmy, BGB Solutions je výroba, dodávka, montáž a servis žeriavov a zdvíhacích zariadení. Základnou filozofiou našej spoločnosti je v prvom rade ideálny pomer kvality a ceny predávaných zariadení a na druhej strane maximálna ústretovosť k zákazníkom, ktorá vedie k spokojnosti na oboch stranách. Individuálny prístup k zákazníkovi umožňuje uspokojovať aj tie najnáročnejšie požiadavky.

SWF
Sme partnerom nemeckej firmy SWF Krantechnik.

Ako postupujeme pri realizácií zákazky?

 

Vypracovanie ponuky

Na základe vašich požiadaviek a po návšteve u Vás spoločne vytvoríme návrh realizácie diela. Preveríme vstupné údaje a pripravíme Vám cenovú ponuku. Objasnia otázky a podmienky a po vzájomnom dohodnutí môže dôjsť k uzavretiu dohode o dielo.

 

Návrh zariadenia

Podľa vstupných informácií navrhneme konštrukciu diela podľa Vašich požiadaviek, podmienok a potrieb. Pre konštruovanie využívame najmodernejšie technológie a nástroje pre maximalizáciu kvality našich riešení.

 

Výroba žeriava

Úspešnú výrobu produktov zabezpečíme technologickou prípravou výroby, zaistením vhodných dodávok a subdodávok, a hlavne pomocou vysoko kvalifikovanými odborníkmi.

 

Montáž a skúška

Podľa platných predpisov týkajúce sa inštalácie žeriava, vykonávame montáž a skúšku nového zariadenia. Po uplynutí záručného servisu na základe dohody ponúkame aj pozáručný servis.

 

 

Naša firma je držiteľom oprávnenia pre vykonanie odborných prehliadok, skúšok, údržby a rekonštrukcie. Týmto sa zaväzujeme skvalitňovať a rozvíjať naše výrobky a služby zákazníkom.