Potrebujete ľahký, bezpečný žeriavový systém na optimalizáciu výrobu a montážnej linky? Monorail systémy ProfileMaster PLUS ponúkajú vysoko-flexibilné možnosti plánovania a je určený pre zaťaženie až do 2000 kg. Pokročilý design komponentov zaručujú rýchlu a jednoduchú montáž. Systém sa dá neskôr rozšíriť alebo upraviť podľa potreby v minimálnom čase.

SWF Krantechnik ProfileMaster PLUS ST ľahký žeriavový systém

Všetky profily sú tvarované za studena, čo zaručuje tuhosť celého mechanizmu. Systém je štandardne vybavený elektrickým reťazovým kladkostrojom. Pojazd kladkostroja a mostu je ručný alebo elektrický. Napájanie žeriava je realizovaná pomocou plochým káblom prípadne krytou plastovou trolejou. Žeriav je možné ovládať rádiovým diaľkovým ovládačom, prípadne závesným káblovým ovládačom. Tento ľahký žeriavový systém zaručuje vysokú variabilitu pri navrhovaní pracovného priestoru, krátky čas navrhnutia, jednoduchý montáž a manipuláciu.

Naša firma sa taktiež dodáva lanové a reťazové kladkostroje do špeciálneho, napr. do výbušného prostredia. Špeciálne zdvíhacie mechanizmy plnia najprísnejšie normy a sú dodávané s certifikátom.

EX