Ponúkame servis, rekonštrukciu a modernizáciu mostových, portálových a stĺpových otočných žeriavov a ľahkých žeriavových systémov. Pravidelná údržba žeriavov je kľúčová, aby sa predišlo neočakávaným prestojom a nákladným opravám. Vďaka našim odborným znalostiam v oblasti servisu žeriavov môžete mať istotu, že vaše zariadenia sú v rukách profesionálov venovaní na udržanie bezproblémového chodu vašich operácií. Bezpečnosť je našou prioritou a dodržiavame všetky opatrenia spojené s kontrolou kvality.

 

Sme oprávnení na vystavenie revíznych protokolov podľa vyhlášky 56/2008 Z.z. Obstaranie potrebných náhradných dielov, výmena žeriavových komponentov, dodanie náhradných dielov, komponentov a príslušenstva je súčasťou našich služieb. Sme schopní vykonať servis žeriavov od rôznych výrobcov ako sú napr.: SWF Krantechnik, Stahl, ABUS, Demag, Liftket atď.

 

Máme v ponuke aj servisnú zmluvu, vďaka ktorej by sme boli zodpovedný za vykonanie všetkých záležitostí spojený so servisom Vašich žeriavov a to:

  • pravidelné odborné prehliadky a skúšky,
  • úradné skúšky,
  • opravy a údržby,
  • školenia obsluhy.

 

Výhodou servisnej zmluvy je zaistenie bezpečnosti a bezproblémovej prevádzky žeriavov, ako aj rýchlosť servisu v prípade poruchy. Okrem spomínaných služieb realizujeme aj kompletný návrh, dodávku, montáž a skúšku priemyselných žeriavov. Náš prístup zameraný na zákazníka zaisťuje, že získate podporu a služby, ktoré potrebujete, od počiatočnej konzultácie až po inštaláciu a údržbu.

 

V prípade, že by ste mali záujem o naše služby, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme!

Ako postupujeme pri realizácií zákazky?

 

Vypracovanie ponuky

Na základe vašich požiadaviek a po návšteve u Vás spoločne vytvoríme návrh realizácie diela. Preveríme vstupné údaje a pripravíme Vám cenovú ponuku. Objasnia otázky a podmienky a po vzájomnom dohodnutí môže dôjsť k uzavretiu dohode o dielo.

 

Návrh zariadenia

Podľa vstupných informácií navrhneme konštrukciu diela podľa Vašich požiadaviek, podmienok a potrieb. Pre konštruovanie využívame najmodernejšie technológie a nástroje pre maximalizáciu kvality našich riešení.

 

Výroba žeriava

Úspešnú výrobu produktov zabezpečíme technologickou prípravou výroby, zaistením vhodných dodávok a subdodávok, a hlavne pomocou vysoko kvalifikovanými odborníkmi.

 

Montáž a skúška

Podľa platných predpisov týkajúce sa inštalácie žeriava, vykonávame montáž a skúšku nového zariadenia. Po uplynutí záručného servisu na základe dohody ponúkame aj pozáručný servis.

 

 

Naša firma je držiteľom oprávnenia pre vykonanie odborných prehliadok, skúšok, údržby a rekonštrukcie. Týmto sa zaväzujeme skvalitňovať a rozvíjať naše výrobky a služby zákazníkom.