Servis

Ponúkame servis, rekonštrukciu a modernizáciu mostových, portálových a stĺpových otočných žeriavov a ľahkých žeriavových systémov. Pravidelná údržba žeriavov je kľúčová, aby sa predišlo neočakávaným prestojom a nákladným opravám. Vďaka našim odborným znalostiam v oblasti servisu žeriavov môžete mať istotu, že vaše zariadenia sú v rukách profesionálov venovaní na udržanie bezproblémového chodu vašich operácií. Bezpečnosť je našou prioritou a dodržiavame všetky opatrenia spojené s kontrolou kvality.

 

Revízia

Sme oprávnení na vystavenie revíznych protokolov podľa vyhlášky 56/2008 Z.z. Ponúkame aj revíziu viazacích prostriedkov – kompletnú kontrolu a testovanie. Dôkladnými revíziami môžete predchádzať možné nebezpečné situácie. Zaručujeme dodržiavanie prísnych bezpečnostných noriem.

 

Služby BGB Solutions

Dodanie náhradných dielov

Obstaranie potrebných náhradných dielov, výmena žeriavových komponentov, dodanie náhradných dielov, komponentov a príslušenstva je súčasťou našich služieb. Sme schopní vykonať servis žeriavov od rôznych výrobcov ako sú napr.: SWF Krantechnik, Stahl, ABUS, Demag, Liftket atď.

 

Montáž kladkostroja technikom BGB Solutions

Outsourcujte údržbu a servis Vašich žeriavov!

 

Máme v ponuke aj servisnú zmluvu, vďaka ktorej by sme boli zodpovedný za vykonanie všetkých záležitostí spojený so servisom Vašich žeriavov a to:

  • pravidelné odborné prehliadky a skúšky,
  • úradné skúšky,
  • opravy a údržby,
  • školenia obsluhy.

 

Výhodou servisnej zmluvy je zaistenie bezpečnosti a bezproblémovej prevádzky žeriavov, ako aj rýchlosť servisu v prípade poruchy. Okrem spomínaných služieb realizujeme aj kompletný návrh, dodávku, montáž a skúšku priemyselných žeriavov. Náš prístup zameraný na zákazníka zaisťuje, že získate podporu a služby, ktoré potrebujete, od počiatočnej konzultácie až po inštaláciu a údržbu.

 

Rekonštrukcia a modernizácia

Modernizáciou existujúcich žeriavov môžeme zvýšiť ich spoľahlivosť a znížiť náklady na ich údržbu. Pridaním nových technológií a komponentov vieme zvýšiť bezpečnosť a efektivitu zdvíhacieho zariadenia. Integrovanie najnovších bezpečnostných technológií zabezpečí ochranu vášho personálu a majetku.

 

V prípade, že by ste mali záujem o naše služby, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme!

Ako postupujeme pri realizácií zákazky?

 

Vypracovanie ponuky

Na základe vašich požiadaviek a po návšteve u Vás spoločne vytvoríme návrh realizácie diela. Preveríme vstupné údaje a pripravíme Vám cenovú ponuku. Objasnia otázky a podmienky a po vzájomnom dohodnutí môže dôjsť k uzavretiu dohode o dielo.

 

Návrh zariadenia

Podľa vstupných informácií navrhneme konštrukciu diela podľa Vašich požiadaviek, podmienok a potrieb. Pre konštruovanie využívame najmodernejšie technológie a nástroje pre maximalizáciu kvality našich riešení.

 

Výroba žeriava

Úspešnú výrobu produktov zabezpečíme technologickou prípravou výroby, zaistením vhodných dodávok a subdodávok, a hlavne pomocou vysoko kvalifikovanými odborníkmi.

 

Montáž a skúška

Podľa platných predpisov týkajúce sa inštalácie žeriava, vykonávame montáž a skúšku nového zariadenia. Po uplynutí záručného servisu na základe dohody ponúkame aj pozáručný servis.

 

 

 

Sos Dezider
Sos Dezider
Dôkladná pozornosť venovaná detailom. Profesionálny prístup a prvotriedné služby pri revízii a údržbe našich žeriavov. Odporúčam.
Patrik Hajko
Patrik Hajko
S BGB Solutions sme mali možnosť spolupracovať a ich profesionalita, ako aj ochota prispôsobiť sa požiadavkám zákazníka, nás hlboko oslovila. Doporučujeme BGB Solutions ako dôveryhodného a kompetentného partnera vo svete zdvíhacej techniky.
Jozef Wagner
Jozef Wagner
Ďakujeme za spoluprácu, želáme si viacej takých obchodných partnerov , akými bola Vaša firma.
강현김
강현김
I have stunning experience with BGB Solution which is supplying jib crane and many kind of hoist. All workers have supportive mind and also kindness. Indeed, i thought worker of BGB Solution have tough time bec it is not just installtion the crane. We asked lots of documents and requirement but they never lose smile. And also they have strong maintenence support. I surely contact to BGB when our next project will begin. I stronly recommend this company.

Naša firma je držiteľom oprávnenia pre vykonanie odborných prehliadok, skúšok, údržby a rekonštrukcie. Týmto sa zaväzujeme skvalitňovať a rozvíjať naše výrobky a služby zákazníkom.