Rádiové diaľkové ovládanie

Rádiové diaľkové ovládanie

M880 WAVE2 S

M880 WAVE2 L

M880 ZEUS2 B

 

PoslaťDopyt

 

Automatic Frequency Agility: Vyhýba sa manuálnym zmenám frekvencií. Rádiové diaľkové ovládanie nepretržite vyhľadáva a vyberá menej obmedzený kanál medzi dostupnými.

PIN kód:  Nová rada rádiových diaľkových ovládačov IMET umožňuje nastaviť prispôsobiteľný bezpečnostný PIN kód, aby zariadenie bolo možné používať len autorizovaným personálom.

Tlačidlo stop: Zabezpečuje najvyššiu úroveň bezpečnosti podľa európskych a medzinárodných noriem Hlavné stopové tlačidlo je mechanicky chránené pred poškodením pádom pomocou "nárazníka", vďaka premyslenému designu si však zároveň zachováva ľahkú prístupnosť pre stlačenie v prípade potreby.

Nové odnímateľné a dobíjateľné batérie LiPo: Vysielač je vybavený ľahko prístupným batériovým slotom, ktorý umožňuje rýchlu výmenu a zároveň perfektné tesnenie zabraňujúce prístupu tekutín a prachu.

 

IMET dvojosové joysticky: Vďaka bezkontaktnú snímacej technológii garantujú jednoosové a dvojosové joysticky IMET dlhú životnosť a bezúdržbovú obsluhu. Ovládacie joysticky rádiového ovládača potom umožňujú hladké a precízne ovládanie kritických funkcií v rôznorodých priemyselných aplikáciách, kde je nutný dokonalý súlad spojenie ľudského pohybu s pohybe stroja.

Materiály: Kryty diaľkového ovládania MET sú vyrobené zo syntetických zlúčenín, ktoré vyhovujú norme RoHS a sú schopné zabezpečiť maximálny výkon z hľadiska robustnosti, mechanickej a tepelnej stability (pri pracovných teplotách od -25 ° C do + 55 ° C), ako aj odolnosť voči vystaveniu agresívnym chemikáliám.

BGB SOLUTIONS S.R.O.

ZLIEVARENSKÁ 2269/3

945 01 KOMÁRNO

TELEFÓN:

+421 907 240 165

EMAIL: ZERIAVY@BGB.SK

Copyright © 2019 by BGB Solutions, All rights reserved!
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.